بسمه تعالی

همگام با اساتید قبولیتان در ارشد تضمیم شده است.

راهنمای ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد

موسسه انتشاراتی پرستاران جوان در راستای اهداف و وظایف خود به منظور توانمند سازی همکاران در جهت تحصیلات تکمیلی با همکاری و استفاده از توان و تجربه جمعی از اساتید برجسته پرستاری به منظور آمادگی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد اقدام به برگزاری سومین دوره آمادگی آزمون کارشناسی ارشد در سطح استان نموده است.

این دوره برای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد در رشته های آموزش پرستاری – پرستاری سالمندان – پرستاری ویژه بالغین- پرستاری ویژه نوزادان – تکنولوژی گردش خون, پرستاری نظامی و اتاق عمل ‌برگزار می‌گردد.

برنامه های این دوره شامل جلسات مشاوره و برنامه ریزی درسی و آزمون دوره ای و کلاس های حضوری مرور دروس پرستاری داخلی – جراحی ، بهداشت جامعه، بهداشت مادران و نوزادان ، بهداشت روان، پرستاری کودکان ، پرستاری ویژه ( شاملICU, CCU و دیالیز) و پرستاری نوزادان ، – تکنولوژی گردش خون, پرستاری نظامی و اتاق عمل می‌باشد . همچنین در این دوره برای علاقه مندان و داوطلبان بطور ویژه کلاس ها تقویتی و تکمیلی زبان جهت آمادگی آزمون برنامه ریزی شده است .

داوطلبین که در این دوره های شرکت می‌نمایند در کلاس های روش مطالعه موثر و برنامه ریزی درسی شرکت نموده و سپس با استفاده از Guideline بصورت انفرادی برنامه ای مشخص برای هر فرد براساس سبک مطالعاتی و فرصت های مطالعه تعیین و توسط سیستم پشتیبان پی گیری می‌شود. همچنین داوطلبان می‌توانند براساس توانایی و نتایج آزمون های دوره ای و نظرات مشاوران در کلاسهای حضوری مرور دروس منابع آزمون شرکت نمایند. اساتید این کلاس ها اغلب از مولفین درسنامه های پرستاری و اعضاء هئیت علمی‌دانشگاههای آزاد اسلامی ‌و علوم پزشکی سراسری و می‌باشند که نسبت به مرور و جمع بندی مطالب اقدام نموده و قسمتی از ساعت هر کلاس را صرف مرور تست ها و نکات برتر طراحی شده می‌نمایند.

لازم به ذکر است موسسه انتشاراتی پرستاران جوان در بسته های آموزش ویژه رشته پرستاری شامل CD صوتی و تصویری کلاس های آموزشی، جزوات و کتاب های درسی-کتاب کار و آزمون های جامع و مروری و نرم افزار جامع آزمون پرستاری می‌باشد.

هزینه مشاوره ، هدایت تحصیلی و پیشرفت تحصیلی
هزینه جلسات مشاور ارشد زمان شروع / مکان
۳۰۰۰۰۰

۶ جلسه مشترک

۵ جلسه خصوصی

۵ جلسه پشتیبانی

زیر نظر اعضای هیات علمی مجرب گروه پرستاری ۲۴/۶ / تا پایان دوره و انتخاب رشته ارشد
۱۵۰،۰۰۰ ۵ مرحله پس از پایان هر دوره درسی ( ۵ مرحله) با ارائه کارنامه و مشاوره آزمون های مرحله ای و آزمون های جامع
جمع کل : ۴۵۰،۰۰۰ تومان

توضیحات ویژه:

۱- داوطلبین گرامی در ۵ الی ۶ جلسه حضوری اولیه هدایت تحصیلی و برنامه ریزی می شوند که چگونه مطالب، و منابع مناسب را مطالعه نمایید

۲- برای هر نفر در جلسات بعدی برنامه شخصی به همراه یک پشتیبان مناسب تعیین می گردد.

۳- چنانچه در این جلسات مشاور صلاح بداند داوطلب گرامی به کلاس های حضوری هدایت خواهد شد در غیر اینصورت با همان پک های درسی و CD نرم افزاری ادامه راه خواهند داد.

برنامه درسی ارائه شده بصورت کلاس های حضوری:

هزینه کلاسهای کارشناسی ارشد آموزش
هزینه تعداد ساعات اساتید خانم ها و آقایان دروس ارائه شده
۴۵۰،۰۰۰ ۴۰ طباطبایی، بهنام، توکلی، اصغری، کورانیان داخلی و جراحی
۲۰۰،۰۰۰ ۲۰ شیخ بهاالدین زاده روان پرستاری
۱۵۰،۰۰۰ ۱۵ سوئدی بهداشت جامعه
۱۵۰،۰۰۰ ۱۵ باقری ، عسگری حسینی کودکان
۱۰۰،۰۰۰ ۱۰ باقری مادران و نوزادان